Apartmány - ostrov Brač - Střední Dalmácie
 
  SUPETAR – Tonka a Štefica

Apartmánové domy Tonka a Štefica se nacházejí v okrajové části malebného městečka Supetar a nabízí dva 4-lůžkové a jeden 6-ti lůžkový apartmán nad zahradou s výhledem na Split a úchvatný masiv Biokova. Pláže všeho druhu – oblázková, betonová i menší písečná, leží pouhých 100 m od domů. Vstup do moře je všude velmi pozvolný, vhodný i pro mladší děti. Do živého centra Supetaru s množstvím obchůdků, restaurací a kaváren dorazíte po patnácti, respektive pěti minutách volné chůze. Spojení s pevninou zajišťuje pravidelná trajektová linka Split – Supetar (cca 45min.) Ostrov Brač také láká k množství zajímavých výletů, například město Bol s jeho známou písečnou kosou, Postira a její kamenická škola či vesnička Škrip s typickou místní architekturou a mnoho dalších..

 

  Ražanj - apartmány Nikola

Apartmánový dům je situován v klidné zátoce vesničky Ražanj, cca 17 km jižně od oblíbeného turistického centra Primošten. Přírodní skalnatá pláž, částečně vybetonovaná, je od apartmánů vzdálena 70 m – přístupná po schodech. Oblázková pláž se nachází na opačné straně zátoky, asi 200 m od apartmánů. Ražanj je velmi klidné, romantické místo. Nejbližší turistické letovisko je 12 km vzdálená Rogoznica.

 

  Ružica

Apartmánový dům Ružica se nachází v okrajové části malebného městečka Supetar a nabízí jeden 6-ti lůžkový apartmán s velkou terasou a překrásným výhledem na moře. Pláže všeho druhu – oblázková, betonová i menší písečná, leží pouhých 100 m od domů. Vstup do moře je všude velmi pozvolný, vhodný i pro mladší děti. Do živého centra Supetaru s množstvím obchůdků, restaurací a kaváren dorazíte po patnácti, respektive pěti minutách volné chůze. Spojení s pevninou zajišťuje pravidelná trajektová linka Split – Supetar (cca 45min.) Ostrov Brač také láká k množství zajímavých výletů, například město Bol s jeho známou písečnou kosou, či vesnička Škrip s typickou místní architekturou a mnoho dalších.. PARKOVÁNÍ na velké zahradě.